Движението по АМ „Тракия“ между км 282+645 и км 287+870 е в едно платно заради ремонт на дилатационни фуги. От 08:00 до 17:00 ч. на 25.06.2026 г. е затворено лявото платно и се преминава двупосочно в дясното – по една лента за София и Бургас. От 17:00 ч. на 25.06.2026 г. до 08:00 ч. на 27.06.2026 г. има една лента за София и две за Бургас. Движението се регулира с пътни знаци.
Източник: trafik.bg
